Treść artykułu

Wyjazd harcerski

W dniach 9 – 14 października 2017 r. grupa harcerzy z naszej szkoły wzięła udział w warsztatach w ramach projektu „Odkrywam siebie” zorganizowanych przez Kwaterę Główną ZHP w ośrodku PERKOZ w Olsztynku. Harcerze mieli możliwość uczestniczyć w bardzo różnorodnych zajęciach i rozwijać swoje zainteresowania, umiejętności i talenty m.in. z zakresu florystyki, komunikacji, wizażu, dziennikarstwa czy choreografii. Uczestniczyliśmy również w wycieczkach nad jeziorem w pięknej jesiennej scenerii oraz wyjeżdżaliśmy do pobliskiego Olsztyna pogłębiając naszą wiedzę nie tylko o przyrodzie, ale także o teatrze, pracy w radio czy powstawaniu szkła artystycznego. Mieliśmy także okazję poznać i zaprzyjaźnić się z harcerzami z różnych stron Polski , którzy też brali udział w projekcie. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia i nawiązane przyjaźnie na długo pozostaną w naszej pamięci.