Treść artykułu

Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 18 kwietnia 2024 roku w naszej Placówce odbył się Wiosenny Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego. Oprócz gospodarzy startowały trzy zaprzyjaźnione placówki: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 z ulicy Bartniczej, Zespół Szkół Specjalnych nr 102z Międzylesia, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 z ulicy Weterynaryjnej. Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Jakub Szajkowski (zdobył srebrny medal w grupie zaawansowanej), Julita Rybarczyk (zdobyła brązowy medal w grupie początkującej), Dominika Krasińska (zdobyła IV miejsce w grupie zaawansowanej), Urszula Opolska, Kacper Bettcher oraz Kamil Lechnio. Po rywalizacji sportowej odbyła się uroczysta dekoracja wszystkich uczestników turnieju, którzy otrzymali dyplomy, medale i różnorodne upominki.