Wigilia Harcerska 2013

W dniu 13 grudnia 2013 r. w Zespole Szkół Specjalnych nr 90 odbyła się wspólna wigilia WDH NS 427 i szkolnego koła Caritas z udziałem harcerzy, wolontariuszy koła Caritas, rodziców, opiekunów oraz przybyłych gości: Namiestnika NS Hm. Adama Sikonia i Druha Jana Cedro. Uroczystość rozpoczęto obrzędowym rozpalaniem kominka. Drużynowa wspólnie z harcerzami i wolontariuszami Caritas omówiła tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe. Następnie odśpiewano najpiękniejsze polskie kolędy, podzielono się opłatkiem i wręczono upominki harcerzom, wolontariuszom, rodzicom, opiekunom i przybyłym gościom oraz wieczerzowano przy wigilijnym stole.

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.