Treść artykułu

I Międzyszkolny Festiwal Sztuki w Praktyce

W dniu 23 listopada 2016r. w ramach innowacji pedagogicznej POSZUKUJĘ – ZMIENIAM – TWORZĘ, zorganizowano w naszej szkole I Międzyszkolny Festiwal Sztuki w Praktyce dla warszawskich szkół przysposabiających do pracy. Czteroosobowe grupy młodzieży wzięły udział w „zmaganiach ze sztuką”. Uczniowie wykonywali wspaniałe prace w kilku konkurencjach: „Zaczarowana igła”, „Kulinarne inspiracje”, „Decoupage- sztuka zmiany wizerunku”, „Florystyka”, „Być jak prawdziwy artysta”, „Gliniane nuty czyli ceramiczne muzykowanie”.
W dniu 7 grudnia spotkaliśmy się na podsumowaniu Festiwalu na którym zostały wystawione prace wykonane przez zespoły uczniów oraz wręczono nagrody. Twórcy otrzymali również pamiątkowe medale ceramiczne (wykonane w naszej pracowni ceramicznej), dyplomy oraz upominki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w I Międzyszkolnym Festiwalu Sztuki w Praktyce, jak również Fundacji PGE i Raiffeisen Polbank za ufundowanie nagród.

Do zobaczenia za rok.