Treść artykułu

Wigilia szkolna

14.12.2017 r. to wyjątkowy dzień w naszej Szkole. Tradycyjnie przy wigilijnym stole spotkali się zaproszeni goście, uczniowie, rodzice i pracownicy Szkoły.
Swoja obecnością zaszczycili nas: Ks. Rafał Paździoch – wicedyrektor Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, Ks. Prałat Krzysztof Ukleja – Proboszcz Parafii p.w. Najczystszego Serca Maryi, harcmistrz Adam Sikoń z Hufca ZHP Warszawa-Praga-Południe, przedstawiciele Rady Rodziców oraz byli pracownicy Szkoły.
Uczniowie z różnych klas przygotowali piękne jasełkowe przedstawienie.
Podczas wspólnego biesiadowania i śpiewania kolęd, miłym akcentem było również wręczenie przez Ks. Rafała Paździocha wolontariuszom z naszej Szkoły dyplomów za udział w zbiórce „TAK POMAGAM”. Uczniowie otrzymali także karty świąteczne i upominki od uczniów ze Szkoły Europejskiej w Brukseli, Szkoły Polskiej im. Marii Skłodowskiej Curie w Londynie i Zespołu „Mazowsze” z Londynu.
Nie zapomniał o nas również Mikołaj, który przywiózł dzieciom i młodzieży worek pełen prezentów.