Treść artykułu

Kreatywne zajęcia w Bibliotece Publicznej nr 51 w Warszawie

24.05.2018r. najmłodsi uczniowie naszego Zespołu Szkół uczestniczyli w twórczych zajęciach w bibliotece. Dzieci poznały pomieszczenia biblioteki i zbiory czytelnicze oraz uczyły się samodzielności w kąciku czytelniczym. Uczniowie obejrzeli ilustrowane przedstawienie pt. „Złota Kaczka”, a następnie samodzielnie odgrywali scenki teatralne. Zabawy sceniczne dostarczyły dzieciom wielu wrażeń, uczniowie byli zarówno odbiorcami jak i twórcami sztuki teatralnej. Podczas działalności plastycznej dzieci tworzyły z gotowych elementów barwne węże. Każdy z młodych uczestników zajęć wykonał także papierową żabkę upamiętniającą miłe chwile spędzone w bibliotece. Zajęcia w bibliotece dostarczyły uczniom wielu wrażeń poznawczych i twórczych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.