Treść artykułu

Szkolne kolędowanie

Boże Narodzenie to święta wyjątkowe i szczególnie ważne dla naszej wspólnoty szkolnej. Ten czas jest zawsze wypełniony radosnym oczekiwaniem i ciepłą, rodzinną atmosferą. Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, prezenty od Mikołaja są nieodłącznym elementem grudniowych celebracji. W tym przedświątecznym okresie 22 grudnia 2023 r., w naszej szkole odbyło się uroczyste Szkolne Kolędowanie. Wspólne śpiewy, recytacje i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w uroczysty świąteczny nastrój. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliła obecność rodziców, dzięki czemu mogliśmy poczuć wyjątkowa rodzinną atmosferę. Po apelu Pani Dyrektor podziękowała uczniom i złożyła serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Uroczystość uświetniła oczekiwana przez wszystkich wizyta Mikołaja, który hojnie obdarowywał prezentami. Po kolędowaniu odbyły się klasowe wigilie szkolne.