Treść artykułu

,,Przyjaźń na ekranie”- przedstawienie teatralne

Rok 2014 to kolejny rok, w którym rozpoczęliśmy niezwykłą pracę aktorską. 29 września na terenie naszej szkoły odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Przyjaźń na ekranie”. Wystąpili wszyscy uczniowie naszej placówki.

Na spektakl zaproszeni zostali przedstawiciele władz oświatowych, harcerskich, ksiądz proboszcz z miejscowej parafii oraz dzieci, młodzież i dorośli z zaprzyjaźnionych placówek: Przedszkola nr 249, Szkoły Podstawowej  nr 141, Środowiskowego Domu Pomocy.

Wysiłek artystów został nagrodzony gromkimi brawami. Występ teatralny w wykonaniu naszych uczniów jest wstępem do realizacji trzyletniej innowacji pedagogicznej pt. „Teatr moja radość tworzenia” zatwierdzonej w tym roku szkolnym przez Kuratorium Oświaty w Warszawie.