Zima i lato w mieście

W czasie wolnym od zajęć szkolnych od 2006r. organizujemy w naszej placówce ,,Lato i Zimę w mieście”. Dzieci i młodzież uczestniczą w licznych wyjściach, wycieczkach oraz zajęciach organizowanych w szkole.

,,Zima w mieście 2015″ organizowana jest
w terminie 19.01-30.01

Na terenie placówki planujemy szereg zajęć plastycznych (origami, papieroplastyka, filcowanie, warsztaty wielkanocne, decoupage), sportowych i rekreacyjnych (konkursy, dyskoteki, karaoke). Odbędą się wycieczki w ramach ogrodów Muzycznych do CPK przy ul. Brukselskiej, do Centrum Nauki Kopernik oraz do Muzeum Chleba.

Odwiedzimy Kinotekę w Pałacu Kultury, Muzeum Chopina, Pałac w Wilanowie oraz obejrzymy Wystawę Klocków Lego na Stadionie Narodowym i przedstawienie lalkowe przygotowane przez Teatr 21 wieku. Na zakończenie akcji planowane jest wyjście na przedstawienie ,,Fantazjana”.

ZAPRASZAMY!!!!

 

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.