Treść artykułu

Bal karnawałowy w Fundacji ,,Pożywienie darem serca”

Ponad 200 osób z 8 warszawskich szkół specjalnych bawiło się w lutym na balu karnawałowym. Nie zabrakło wśród nich uczniów z naszej szkoły.
Wspaniałą karnawałową atmosferę zapewnił Wodzirej z zespołu Nexus: nie było końca tańcom, podskokom, zabawom w kole i z kolorową chustą Klanzy. Łapaliśmy bańki mydlane, śpiewaliśmy razem z Majką Jeżowską i Arką Noego, podziwialiśmy iluzjonistę – Macieja Czarodzieja.
Szczególnymi gośćmi byli autorzy prac plastycznych biorący udział w konkursie pt. Cztery Pory Roku. Podczas balu odbyło się ogłoszenie wyników tegoż konkursu, rozdanie nagród dla zwycięzców oraz drobnych upominków dla wszystkich uczestników.
Na bogaty poczęstunek złożyły się między innymi owoce, ciasta i roślinne tortille z organicznych składników wykonane przez fundacyjny Bar Vega oraz owocowe napoje – wszystko zgodnie z misją promowania zdrowego odżywiania.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę !